Kurumsal

Epsilon NDT - Tahribatsız Muayene, Endüstriyel Güvenlik ve Tren Teknoloji Sistemleri birimleri ile havacılık, savunma, ulaşım, otomotiv, enerji, demir çelik ve döküm endüstrisi gibi sektörlere; ürün, sistem ve çözüm hizmetleri sunmaktadır.  Kurulduğu yıldan bu yana yenilikçi şirket kültürü ile kendi alanlarında ilklerin uygulayıcısı olmuştur.

Epsilon NDT Tahribatsız Muayene (NDT) birimi ile sektörünün dünyada öncü firmalarını Türkiye’de ve Asya Ülkeleri’nde başarılı bir şekilde temsil ederek standartlara uygun cihaz, donanım ve mühendislik çözümlerini müşteri odaklı sunmaktadır. Radyoaktif kaynak değişimi ve cihazlarının satışında ise  Türkiye’deki ilk ve tek özel lisanslı kaynak değişim hücresinin kurucusudur ve pazar liderliği konumunu korumaya devam etmektedir.

2004 yılında kurulan Tren Teknoloji Sistemleri (TTS) birimi ile konvansiyonel ve ileri teknoloji gerektiren uygulamalar için demiryolu sektöründe Yüksek Hızlı Tren (YHT)’nin de aralarında bulunduğu Türkiye’nin büyük firmalarına ve devlet kurumlarına tedarikçi olarak önemli hizmetler sağlamaktadır. 

Epsilon NDT, Türkiye'nin lider demiryolu üreticisidir. Eskişehir'de modern bir üretim tesisi olan Epsilon NDT, çağın gerektirdiği teknolojik altyapısı ile raylı sistemler ve çelik işleme alanlarında faaliyet göstermektedir.

Epsilon NDT, Savunma, Sanayi ve Enerji alanlarında ürün, çözüm ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

Misyonumuz

EMEA bölgesinde NDT, TTS, Defans, Endüstri ve Enerji Çözümleri alanlarında sürdürülebilir ve yenilikçi değer zinciri kurarak topluma katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Lider ve bilinen/ yetkin / etkin bir (Total Solution Provider) çözüm sağlayıcı olmak.

Bize Ulaşın